Elektriker/Elektryk (m/w/d)

Poszukujemy Elektryków!!! (m/w/d)

Firma Elbmonteure z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie wspiera specjalistyczne firmy w całych Niemczech w projektach związanych z technicznym wyposażeniem budynków. Naszą podstawową działalnością jako usługodawcy personalnego jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, kanalizacji, chłodnictwa/klimatyzacji, wentylacji, elektroniki oraz budowy rurociągów. Wzbogać nasz 400-osobowy zespół swoją wiedzą w przyszłości!

Poszukujemy nowych kolegów na stanowisko Elektryka przemysłowego (m/w/d)

Zur Unterstützung unserer Montageteam suchen wir zum nächstmöglichen Termin mehrere Elektriker/innen (m/w/d)

Miejsce pracy: Wyspa Poel – Niemcy

Datum rozpoczęcia: Styczeń 2022

Twoje obowiązki:

- Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych

- Pomiary instalacji elektrycznych, obwodów i planów

- Przygotowanie i montaż kanałów kablowych a następnie ułożenie i podłączenie kabli

- Montaż gniazd, włączników światła i bezpieczników

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Wyksztalcenie zawodowe jako Elektryk przemysłowy

- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe

- Prawo jazdy kat. B oraz własne auto podwyższy twoj profil

Nasza oferta:

- Stałe stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowie o pracę

- Płatny urlop do 30 dni

- Ubranie oraz narzędzia robocye (np.Würth) zapewnia nasza firma

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- Opieka koordynatora polskojęzycznego