Poszukiwany ślusarz (m/k/d)

Standort: Hildesheim Anstellungsart(en): Vollzeit Beschäftigungsbeginn: ab sofort

Twoje zadania:

  • Montaż komponentów i podzespołów w sektorze stali nierdzewnej.
  • Szlifowanie spoin spawalniczych i obróbka widocznych powierzchni w celu uzyskania optymalnej jakości powierzchni
  • Obsługa maszyn takich jak zgrzewarki punktowe i systemy spieniania PU
  • Zapewnianie jakości i funkcjonalności gotowych produktów
  • Przyczynianie się do wydajnego procesu produkcji i zgodności z normami bezpieczeństwa

Oferta:

  • Pracę na pełny etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo - wystarczająco dużo czasu na pracę i wypoczynek!
  • 30 dni urlopu rocznie - abyś mógł od czasu do czasu odpocząć.
  • Rower służbowy - przyjazny dla środowiska sposób dojazdu do pracy (i pochwalenia się nim podczas kolejnego grilla z sąsiadem).
  • Kompleksowy program wprowadzający - dzięki któremu szybko poczujesz się jak profesjonalista.
  • Docenianie Twojej pracy - ponieważ nic nie działa tutaj bez Ciebie!
  • Udział w firmowym programie emerytalnym
  • Miłą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole - dobry klimat - dobrą pracę

Miejsce pracy jest w Hildesheim, jak i w Rosenheim.

Twoj Profil:

  • Ukończone szkolenie jako ślusarz, monter lub w porównywalnej dziedzinie zawodowej
  • dziedzina zawodowa
  • Doświadczenie w pracy ze stalą nierdzewną i w montażu komponentów
  • Znajomość obsługi maszyn, w szczególności zgrzewarek punktowych i systemów piankowych PU
  • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność i skrupulatne podejście do pracy
  • Gotowość do dalszego szkolenia i rozwoju w ramach firmy

Twoj Start!

Die Elbmonteure Service GmbH mit Sitz in Hamburg und Dresden unterstützen Fachbetriebe regional und deutschlandweit bei Projekten rund um die Technische Gebäudeausrüstung. Unser Kerngeschäft als Personaldienstleister ist die fachgerechte Erbringung von Montagedienstleistungen in den Bereichen Heizung, Sanitär, Kälte/Kima, Lüftung, Elektro und dem Rohrleitungsbau. Bereichere unser 250 Hände starkes Team künftig mit deinem Know-how!

Wir sind ein aufgeschlossenes, dynamisches Team, haben vielseitige Baustellen, flache Hierarchien und immer ein offenes Ohr für unsere Mitarbeiter.

Wir sprechen Deutsch, Englisch, Rumänisch, Ungarisch, Tschechisch und Polnisch

Kontaktdaten für Stellenanzeige

Paulina Foksa

Tel.: 040 59 36 127 420

Mobil: 0162 694 83 33

E-Mail: jobs@elbmonteure-service.de

Die Elbmonteure Service GmbH, Bredowstraße 10, 22113 Hamburg

Web: https://elbmonteure-service.de/

Art: Neubesetzung